Nowy szablon v4

Z dniem dzisiejszym prezentuję Ci, drogi czytelniku – nową odsłonę mojego bloga. Bloga, który towarzyszy mi od 2009 roku. Dotychczasowy szablon, który funkcjonował jeszcze do dnia dzisiejszego, funkcjonował z kolei od roku 2012. To tak słowem wstępu :).

Do nowej odsłony przyczynił się w zasadzie bezpośrednio bobiko, który pierw zainteresował mnie nowym silnikiem, jako następca WordPressa, a później uruchomił swoją nową wersję bloga. Przyznam – spodobało mi się to bardzo. Wprawdzie wersja 3.1 nadal mi się bardzo podoba, ale nie podążała z duchem czasu. Nowy szablon – jest czysty, przejrzysty, minimalistyczny.

Mam również kilka pomysłów na nowy wpisy, żeby nieco tchnąć życie w „projekt„. Nie wiem, na ile czas i chęci pozwolą :). Pierw muszę się przeprosić z Gutenbergiem, który niestety muszę stwierdzić, że średnio mi się podoba. Pisanie w nim jest nieco dziwne. Dużo problemów miałem też z modyfikacją stylu, który jest zmodyfikowanym przeze mnie Twenty Twenty-Four od WordPressa. Jakoś te bloki… może jest w tym przyszłość, jest to wygodne, ale meh…

A i jeszcze jedna ważna rzecz. Na 100% wystąpią pewne problemy z kompatybilnością i działaniem starszych wpisów. Miałem bowiem kilka modyfikacji z funkcjach WordPressa pod poprzedni szablon. Postaram się je rozwiązać na dniach, a może nawet i dzisiaj.

Do zobaczenia wkrótce w nowym wpisie! :)


Komentarze

2 odpowiedzi na „Nowy szablon v4”

  1. Awatar bialyikar
    bialyikar

    Dawaj nowe wpisy! :)

    1. W przerwie świątecznej będę chciał na pewno coś napisać ;). Plan jest, okaże się, czy czas będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *