Android

Tydzień pod znakiem Androida

Muszę przyznać, że obecny tydzień rozpoczął się bardzo dobrze jeśli chodzi o Androida. W poniedziałek wieczorem wydano aktualizację dla Samsunga Galaxy S2 do wersji 4.1.2 (w której znalazło się mnóstwo nowych rzeczy z Galaxy S3). A dziś – premiera SwiftKey 4.

SwiftKey 4 (link do Google Play) posiada funkcjonalność znaną z SwiftKey Flow, który jak to się okazało był wersją przejściową tejże klawiatury. Według mnie jest ona niezastąpiona i nie ma sobie równych. Pisanie z funkcją „Flow” jest niezwykle proste i szybkie. Program uczy się na podstawie naszych wysłanych wiadomości, przez co przewiduje wpisywany tekst z bardzo dużą dokładnością.

Dodatkowo dziś obowiązuje promocja na klawiaturę SwiftKey i nabyć ją możemy za 5 zł – serdecznie zachęcam do zakupu. Raczej nie pożałujecie (szczególnie dotychczasowi użytkownicy Swype).

O aktualizacji do Androida 4.1.2 nie będę się teraz rozpisywał, bo wnosi ona bardzo wiele zmian w stosunku do 4.0.4 i nie udało mi się jeszcze wszystkiego rozgryźć do końca. Niewykluczone, że coś napiszę na ten temat wkrótce :). Jedyne co muszę nadmienić to – aktualizacja z poziomu Samsung Kies odbyła się bezproblemowo. Nie miałem zrobionego backupu i nie straciłem żadnych danych. Całość trwała około godzinę (najdłużej pobieranie danych, instalacja to kwestia kilku/-nastu minut).


Komentarze

Jedna odpowiedź do „Tydzień pod znakiem Androida”

  1. Dzięki za info o flow bo sie zastanawiałem od niedawna kiedy beta się zakończy :)

    Co do aktualizacji to dosyć długo, u mnie aktualizacje zajmują góra minutę-dwie ale to z karty bez kabla :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *