Obsługa klienta w Play

Co prawda nie jestem jakimś wielkim, szanowanym klientem Play. W sieci tej jestem raptem kilka miesięcy, ale mogę powiedzieć parę ciepłych słów na temat ich obsługi klienta. Jestem osobą, która preferuje kontakt elektroniczny (poprzez e-mail) z działami obsługi klienta. Wychodzę bowiem z założenia, że nie ma sensu przepłacać, skoro mogę za darmo skontaktować się z obsługą. Z samym operatorem kontaktowałem się tym kanałem kilkakrotnie i za każdym razem ktoś do mnie oddzwaniał.

Byłem bardzo zdziwiony, że po napisaniu zgłoszenia dzwonił do mnie konsultant w celu rozwiązania problemu. Nie spodziewałem się nawet czegoś takiego.

Przeczytawszy wpis na blogu postanowiłem dorzucić kilka groszy, bowiem wg mnie ta nagroda jest zasłużona. Każdorazowo, gdy miałem problem i zgłosiłem go za pośrednictwem panelu, który znajduje się pod adresem 24.play.pl, dzwonił do mnie konsultant (no, we wszystkich przypadkach była to konsultantka). Nie dość, że problem został rozwiązany bardzo szybko, uzyskałem wszelkie potrzebne informacje, to jeszcze trzeba przyznać, że konsultanci są bardzo sympatyczni.

W przeciwieństwie do innych infolinii, tutaj można się z konsultantem pośmiać, ma on „normalne” podejście do klienta. Może jest to pewnego rodzaju skrzywienie zawodowe, że zwracam uwagę na takie rzeczy. Szanuję bowiem telemarketerów i konsultantów (sam pracowałem przez rok w tej branży), ale w przypadku obsługi Play – ma to ręce i nogi.


Komentarze

3 odpowiedzi na „Obsługa klienta w Play”

  1. Potwierdzam :)
    Jestem w tej sieci praktycznie od początku (no dobra, z półrocznym opóźnieniem ;)) i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemu :)

    1. Mówisz o samym kontakcie, tak? Zawsze oddzwaniają? To mnie ciekawi, bowiem w moim przypadku na tych kilka zgłoszeń zawsze był telefon zwrotny z ich strony.

  2. Jakbym czekał w heyah na to by mi odpisali na e-mail to mija zazwyczaj 2 dni zanim, ktoś odpiszę. Czasami nawet zdarzy się, że nie otrzymywałem odpowiedzi. Chyba, trzeba przejść do Play, z tego co kiedyś czytałem to przeniesienie numeru od innego operatora do play jest opłacalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *