O Linuxpl.com słów kilka

Tak, jestem zadowolony. Dziękuję – koniec wpisu.

Pod tytułem wpisu kryje się nic innego, jak firma hostingowa Linuxpl.com, której to jestem zadowolonym klientem. Tak, moja strona stoi na tym hostingu. Co mnie skłoniło? Otóż Stoow, który to hostował się na Hekko.pl, a obecnie również zaczął korzystać z usług Linuxpl.com polecił mi ten hosting argumentując swój wybór nienagannym funkcjonowaniem i dobrymi transferami poprzez FTP, ponadto ich oferta jest stosunkowo tania i interesująca.

Działanie

Odkąd korzystam z ich usług (miesiąc ponad) nie spotkałem się z ani jednym problemem z połączeniem, czy tzw. padem serwera, co z reszta jest w stanie potwierdzić (a właściwie mogłyby potwierdzić) moje sesje uruchomione na SHELLu. Serwer działa faktycznie stabilnie i szybko.

Usługi

No i tutaj mają się czym poszczycić. Praktycznie na najniższym pakiecie jest znikoma ilość ograniczeń: dowolna liczba subdomen, kont pocztowych, dowolna liczba kont ftp itd. itd. A co najciekawsze, w tak niskiej cenie mamy również możliwość uruchomienia własnego serwera SSH! Czegóż chcieć więcej?

Fakt faktem, ze z ich poczty np. nie korzystam (wybrałem Google Apps), jednakże to nie zmienia faktu, że w takim przedziale cenowym ich oferta jest świetna.

Administracja

Podoba mi się ich podejście, udostępnili możliwość kontaktu poprzez czat, jak i przez Gadu-Gadu, czy też e-mail, bądź telefonicznie. Osobiście kontaktowałem się poprzez e-mail, gg, oraz support i w każdym z tych wyjść awaryjnych dostałem odpowiedź, jakiej oczekiwałem. Ludzie Ci są w porządku i są mili, potrafią pomóc.

In the end…

Mam nadzieję, że świadczone usługi przez tą firmę nie zostaną zlikwidowane zbyt szybko i będę mógł dalej chwalić sobie ich usługi. Jestem niezmiernie zadowolony z tego, że udostępniają swoim użytkownikom serwer shell w cenie hostingu.


Komentarze

6 odpowiedzi na „O Linuxpl.com słów kilka”

  1. ja też jestem zadowolony z Twojego zadowolenia ;)

    1. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak mnie to cieszy ;) .

  2. A mi się dzisiaj chyba limit skończy, bo dostałem już trzeciego maila :D

    1. Mżyj! Mówiłem, że ciulowy hosting masz ;) .

  3. […] polecam ten hosting, z mojej rady skorzystał też inzaghi89 i nic nie wiem o tym żeby narzekał A gdyby ktoś zdecydował się na zakup konta, jeżeli ma […]

  4. […] zadowoleniu pisałem na łamach tego bloga i był to zarazem jeden z pierwszych wpisów (czytaj:  O Linuxpl.com słów kilka). Jednak, czy od tego czasu się coś zmieniło? Czy nadal jestem zadowolony? Czy jest to hosting […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *