Ninja SMS – to powinno być w standardzie

Ninja SMS ikona

W pisaniu {{SMS|SMSów}} na {{Android|Androidzie}} brakowało mi czegoś w stylu popupów. Ciągle trzeba było rozwijać pasek powiadomień żeby wejść w wiadomość – dopiero wtedy ją odczytać i odpisać. Brakowało mi obsługi wiadomości za pomocą popupów, tak by móc wygodniej rozmawiać (zdaje się, że {{iPhone}} coś takiego maja).

Dzisiaj przypadkowo natknąłem się na aplikację Ninja SMS. Kilkakrotnie przeglądałem jej opis, przymierzając się do kupna. Ostatecznie uznałem, że 3,16 zł [1]Oferta limitowana dla pierwszych 5000 użytkowników, jako prezent dla pierwszych członków. to nie majątek i warto spróbować :).

Co to robi? Wyświetla popup z wiadomościami nad innymi aplikacjami dzięki czemu nie musimy wyłączać, czy minimalizować gry, by odpisać na {{SMS}}. Po odpisaniu zamykamy, albo minimalizujemy okienko (bądź robi się to z automatu).

Ustawienia Ninja SMS

Ustawienia Ninja SMS

Jedyne co mi się nie podoba w funkcjonowaniu aplikacji: w trybie „minimalnej edycji” ma problem z zawijaniem tekstu względem klawiatury (w moim przypadku SwiftKey), przez co klawiatura nachodzi na textarea.

Wyjaśnienia

Wyjaśnienia
1 Oferta limitowana dla pierwszych 5000 użytkowników, jako prezent dla pierwszych członków.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Android i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *