Lans rośnie – PowiedzTAK

Tak samo, jak Bartosz powiedziałem TAK transplantologii. Polowałem na te pakiety praktycznie od początku akcji, potem zapomniałem, Bartosz mi o tym przypomniał ;). W czwartek udało mi się wygrać na aukcji kilka pakietów, dziś dotarły.

powiedztak
Pojedynczy pakiet akcji "Powiedz TAK" transplantologii.

Niektórym wydać się może, że kupiłem i podjąłem decyzję, bo jest ta akcja – nic bardziej mylnego. Swą decyzję o podjęciu oddaniu organów po śmierci podjąłem już dawno, zresztą fakt, że nie chcę być pochowany w standardowy sposób to druga sprawa, ale nie chcę o tym pisać :).

Póki co, jestem dumnym posiadaczem i nosicielem pakietu ;), karta siedzi z innymi ważnymi dokumentami, które noszę ze sobą, a pakiet po skróceniu noszę na ręce ;).


Komentarze

4 odpowiedzi na „Lans rośnie – PowiedzTAK”

  1. Obciachowo wygląda. Prosta silikonowa już lepiej wygląda ^^ .

    1. Masz na myśli te kolorowe silikonowe opaski, co każdy kolor to co innego? Zgadzam się :P

  2. Pytanie tylko czy ktokolwiek będzie uwzględniał tę kartę. Znajomy ratownik medyczny (jeździ w R-ce) twierdzi, że nawet gdy u poszkodowanego znajdują dane na temat jego grupy krwi, to i tak się tym nie sugerują w żadnej sytuacji. Z tą kartą może być podobnie.

    1. Nie do końca. Możesz iść do szpitala i poprosić o takie zaświadczenie – darmo. Możesz również na zwykłej kartce napisać, coś takiego: Ja XX YY wyrażam zgodę na wykorzystanie moich narządów w chwili, gdy stwierdzona zostanie śmierć kliniczna. Czy inne tego typu (wymyślałem teraz na poczekaniu ;) ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *