Lans rośnie – PowiedzTAK

Tak samo, jak Bartosz powiedziałem TAK transplantologii. Polowałem na te pakiety praktycznie od początku akcji, potem zapomniałem, Bartosz mi o tym przypomniał ;). W czwartek udało mi się wygrać na aukcji kilka pakietów, dziś dotarły.

powiedztak

Pojedynczy pakiet akcji "Powiedz TAK" transplantologii.

Niektórym wydać się może, że kupiłem i podjąłem decyzję, bo jest ta akcja – nic bardziej mylnego. Swą decyzję o podjęciu oddaniu organów po śmierci podjąłem już dawno, zresztą fakt, że nie chcę być pochowany w standardowy sposób to druga sprawa, ale nie chcę o tym pisać :).

Póki co, jestem dumnym posiadaczem i nosicielem pakietu ;), karta siedzi z innymi ważnymi dokumentami, które noszę ze sobą, a pakiet po skróceniu noszę na ręce ;).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z życia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Lans rośnie – PowiedzTAK

 1. Livio pisze:

  Obciachowo wygląda. Prosta silikonowa już lepiej wygląda ^^ .

 2. yo! pisze:

  Pytanie tylko czy ktokolwiek będzie uwzględniał tę kartę. Znajomy ratownik medyczny (jeździ w R-ce) twierdzi, że nawet gdy u poszkodowanego znajdują dane na temat jego grupy krwi, to i tak się tym nie sugerują w żadnej sytuacji. Z tą kartą może być podobnie.

  • inzaghi89 pisze:

   Nie do końca. Możesz iść do szpitala i poprosić o takie zaświadczenie – darmo. Możesz również na zwykłej kartce napisać, coś takiego: Ja XX YY wyrażam zgodę na wykorzystanie moich narządów w chwili, gdy stwierdzona zostanie śmierć kliniczna. Czy inne tego typu (wymyślałem teraz na poczekaniu ;) ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *