Humble Bundle – Gry za grosze

To będzie bardzo krótki wpis. Taki typowo informacyjny.

Od znajomego na Steamie dowiedziałem się o akcji Humble Bundle, w której za dowolną kwotę otrzymujemy 5 gier. Tym sposobem wzbogaciłem swoje konto na Steamie o 3 kolejne, dość ciekawe tytuły za 2,83 zł (słownie: dwa złote, osiemdziesiąt trzy grosze), czyli 1$.

Zapytacie: dostał kupił 5 gier, a ma 3. Ano, bo tak jest. Bowiem obecnie do Steama można dowiązać tylko trzy z pięciu dostępnych tytułów:

  1. Trine
  2. Shadowgrounds
  3. Shadowgrounds Survivor

Łącznie za te trzy gry przyszłoby nam zapłacić: €19.99 + €9.99 + €14.99 = €44,97 (niecałe 180 zł). Dodatkowo należy nadmienić, że możecie wybrać cel, na który mają pieniążki wpłynąć.


Komentarze

3 odpowiedzi na „Humble Bundle – Gry za grosze”

  1. Wydawać by się mogło, że to tylko casualowe minigierki, ale są całkiem grywalne. U mnie też się znalazł dolar, rekordzista dał chyba 1,5 tysiąca $, chociaż wątpię żeby to była osoba prywatna.

  2. Notch dał 2k$, as per usual.

  3. No tak, rekordzistą jest Notch w tej edycji. Na chwilę obecną ofc.

    Nie sa casualowe, to zwykłe gry sprzedawane normalnie w sieci. Jest to któraś już z kolei akcja tego typu :). Miło z ich strony, bowiem i tak zarobią swoje. W końcu oni jako programiści robią jedną wersje tylko cyfrową i rozpowszechnienie w sieci. Policz sobie, że nawet jakby każdy dał 1$, co wg domyślnego układu dla programistów Frozen daje 0,15$. Przy 1.000 zakupach mają już 150$. Dużo/mało? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *