Aktualizacja systemu /Temporary offline

Piszę tylko by zakomunikować dwie rzeczy. Pierwsza mało istotna, a druga ciekawa, dla przyszłych, bądź obecnych posiadaczy serwerów VPS. Od Ciebie zależy, co przeczytasz. Wszakże ten wpis ma raptem 152 słowa. Szkoda czasu na przeczytanie całego ;) .

Dziś, jutro, pojutrze… na pewno do końca tego, bądź przyszłego tygodnia (jak ja uwielbiam niewiadome) wezmę się za aktualizację Centka na VPSie. Jeśli więc nic się nie spieprzy i wszystko pójdzie jak z płatka, to pewno przestój góra 2h. Jeśli jednak nie będzie po mojemu (czyli kolokwialnie rzecz ujmując: coś się spierdoli) to będzie to bliżej nieokreślony maintenance :D.

Bądźmy jednak dobrej myśli. Strzeżcie się, ruszam do podboju internetu 8) .

Korzystając z okazji (coby wpis za krótki nie był). Mam do zaoferowania kupony zniżkowe do oferty Hostineuro.com. Jeśli ktoś zakupi z ich oferty VPS-2048, lub VPS-3072. Następnie zgłosi się do mnie i poda swój e-mail z rejestracji otrzyma 10% zniżki na jeden z serwerów, lub darmową licencję na DirectAdmin.

— edycja z 02.09.2011 —

Już jestem po migracji. Napotkałem na jeden, jedyny problem. Po wypakowaniu backupów strony nie działały, plując 500 Internal Error. Jak się okazało, po 20 minutach szukania przyczyny, powodem były własności plików (chown naprawił problem).


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *