Szczęśliwe zakończenie miesiąca ;)

Z głupia wysłałem maila do Vobisa, który to na Blipie ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest Norton Internet Security 2009, bądź Norton Game Edition (do wyboru). No i… po raz pierwszy w życiu cokolwiek wygrałem w konkursie, a co ciekawe nic nie zapłaciłem :twisted:. Często słałem SMSy do konkursów, czy też brałem udział w konkursach na GRY-online, ale nigdy jeszcze nic nie wygrałem, aż do dziś.

Po miłej rozmowie z pracownikiem doszliśmy jednak do wniosku iż wyślą mi zamiast NIS2009 – Nortona 360, który to ponoć pełni identyczną funkcję, ale jest dużo lżejszy, a do mojego PC raczej nada się lepiej, bo demona prędkości nie posiadam 8) .

Teraz czekam na kuriera i zobaczę, czego wart jest ten Norton, choć przyznam szczerze, że od wersji 2002 nie mam jakoś do produktów Symanteca zaufania. Więc co? Sprzedam? Hm… sam nie wiem, pierwszą wygraną i od razu sprzedać? :?


Komentarze

10 odpowiedzi na „Szczęśliwe zakończenie miesiąca ;)”

 1. To już nie wygrasz nic nigdy.
  Też raz coś wygrałem, TYLKO raz w życiu, i do tej pory już nic wygrać nie mogę. Więc zrypałeś swoje szczeście na jakiegoś syfnego Nortona, shame on you.

  1. No, czyli wrócę do szarej rzeczywistości 8)

 2. Haa a ja wygrywałem dużo razy ;d najwięcej na GOLu właśnie ;)

 3. Typowo polskie – ale wybrałeś, teraz to Ci się komp będzie mulił ;-)

 4. Obawiam sie, ze nie sprzedasz. Ja tez wygralem w vobis a byla to pomylka a jak po 3 miesiacach przeslali to norton ma naklejke NOT FOR RESALE i nie sprzedasz legalnie :) poza tym dogadac sie mailowo z vobisem czy komputronikiem po prostu prawie sie nie da. Co prawda jak nie cos nie tak to naprawiaja czy to konkurs czy urzadzenie.

  1. Tak czy siak pewnie zainstaluję sobie tego Nortona, głównie dlatego, że Firewall na Windowsie nie mam, a Norton zapewne i tak jest lepszy od Avasta ;).

 5. Awatar karolp1993
  karolp1993

  Ano teraz Cię norton tak zabezpieczy że nic nie wygrasz ;P

  1. To ja oddam tego Nortona! Chcę wygrać laptopa! :P

 6. […] wpis Szczęśliwe zakończenie miesiąca ? Opisywałem tam swą wygraną w konkursie Vobisa, w której to wygrałem Nortona 360. Rozważałem […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *