MiBand 1s pulse i MiBand 1 na sprzedaż

Mam do sprzedania dwie używane opaski MiBand. Jedna z nich, w wersji Pulse (1s), natomiast druga to pierwsza wersja z kolorowymi diodami. Obydwie posiadają widoczne ślady użytkowania (jedna mniejsze, druga większe).

MiBand Pulse

Status 04.02.2016: sprzedana. Wciąż jednak można zakupić starszą wersję opaski MiBand. Zapraszam!
Status 03.02.2016: zarezerwowana. O aktualizacjach będę informował w komentarzach do wpisu.

Stan opaski oceniam jako bardzo dobry. Posiada kilka delikatnych rys, które są ledwo widoczne, trzeba się dobrze wpatrzyć w opaskę by je zobaczyć. Opaska zakupiona pod koniec 2015 roku na GearBest w przedsprzedaży, otrzymałem ją jakoś w lutym bieżącego roku. Użytkowana przeze mnie przez dwa miesiące. Sprawna w 100%, pulsometr działa bez zarzutu.

Cena: 60 zł (70 zł z wysyłką).

MiBand 1

Stan opaski oceniam na dobry. Posiada widoczne rysy, jedna głębsza. Można to ładnie wypolerować drobnym papierem ściernym, do pełnego nabłyszczenia (usunięcie oryginalnej, matowej powłoki). Opaska zakupiona w lutym 2015, użytkowana przeze mnie do momentu dostarczenia wersji 1s. Opaska sprawna w 100%. Wymaga naładowania!

Cena: 20 zł (30 zł z wysyłką).

Kontakt w sprawie zamówienia

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na twitterze w wiadomości bezpośredniej, lub za pomocą formularza kontaktowego. Oczywiście na komentarze pod wpisem również odpowiem. Paczkę/paczki wysyłam po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe. Wysyłka pocztą polską priorytetem poleconym. Po wysłaniu udostępnię numer przesyłki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na MiBand 1s pulse i MiBand 1 na sprzedaż

 1. inzaghi89 pisze:

  MiBand 1s Pulse zarezerwowany. Zostaje MiBand 1 póki co. Jeśli coś się zmieni, będę informował w komentarzach.

 2. pakos pisze:

  znudziło się mierzenie kroków ? :)

  • inzaghi89 pisze:

   Można tak poniekąd powiedzieć. Jednakże po krótkiej rozmowie z d4rkym i znajomym zastanawiam się nad nową wersją. Czas pokaże jak to będzie wyglądało. Bo jeśli nadal rozmiary będą niezmienione, opaska będzie jak czopek, to wpakowany tam wyświetlacz na niewiele się zda.

   • bobiko pisze:

    mozesz powiedzieć co to znaczy rozmiar jak czopek ? W zasadzie to miband jest idealnie skrojony na moja łape i w zupelnosci sprawdza sie jako posrednik osobom niedosłyszącym ;-)

    • inzaghi89 pisze:

     mozesz powiedzieć co to znaczy rozmiar jak czopek ?

     Wygląd „wkładu” przypomina czopka. Stąd porównanie urządzenia :).

     Jasne, jeśli chodzi o powiadomienia, to bardzo mi tego brakuje. Jednakże taki niedosyt jest z nim. Jeśli 2 będzie miał/o wyświetlacz z co najmniej godziną to zapewne kupię i zastąpi mi z powodzeniem zegarek. W przeciwnym razie podziękuję :). Wolę mieć coś na jednej ręce niż na obydwu (zegarek + opaska). Szczególnie w pracy.

 3. pakos pisze:

  hehe takiego porównania jeszcze nie słyszałem :)

  ja osobiście nadal używam i sobię chwalę, ale nie mam znowu jakichś wygórowanych wymagań :)

 4. inzaghi89 pisze:

  MiBand 1s sprzedane. Pozostaje MiBand z pierwszej generacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *