MiBand 1s pulse i MiBand 1 na sprzedaż

Mam do sprzedania dwie używane opaski MiBand. Jedna z nich, w wersji Pulse (1s), natomiast druga to pierwsza wersja z kolorowymi diodami. Obydwie posiadają widoczne ślady użytkowania (jedna mniejsze, druga większe).

MiBand Pulse

Status 04.02.2016: sprzedana. Wciąż jednak można zakupić starszą wersję opaski MiBand. Zapraszam!
Status 03.02.2016: zarezerwowana. O aktualizacjach będę informował w komentarzach do wpisu.

Stan opaski oceniam jako bardzo dobry. Posiada kilka delikatnych rys, które są ledwo widoczne, trzeba się dobrze wpatrzyć w opaskę by je zobaczyć. Opaska zakupiona pod koniec 2015 roku na GearBest w przedsprzedaży, otrzymałem ją jakoś w lutym bieżącego roku. Użytkowana przeze mnie przez dwa miesiące. Sprawna w 100%, pulsometr działa bez zarzutu.

Cena: 60 zł (70 zł z wysyłką).

MiBand 1

Stan opaski oceniam na dobry. Posiada widoczne rysy, jedna głębsza. Można to ładnie wypolerować drobnym papierem ściernym, do pełnego nabłyszczenia (usunięcie oryginalnej, matowej powłoki). Opaska zakupiona w lutym 2015, użytkowana przeze mnie do momentu dostarczenia wersji 1s. Opaska sprawna w 100%. Wymaga naładowania!

Cena: 20 zł (30 zł z wysyłką).

Kontakt w sprawie zamówienia

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na twitterze w wiadomości bezpośredniej, lub za pomocą formularza kontaktowego. Oczywiście na komentarze pod wpisem również odpowiem. Paczkę/paczki wysyłam po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe. Wysyłka pocztą polską priorytetem poleconym. Po wysłaniu udostępnię numer przesyłki.


Komentarze

7 odpowiedzi na „MiBand 1s pulse i MiBand 1 na sprzedaż”

 1. MiBand 1s Pulse zarezerwowany. Zostaje MiBand 1 póki co. Jeśli coś się zmieni, będę informował w komentarzach.

 2. znudziło się mierzenie kroków ? :)

  1. Można tak poniekąd powiedzieć. Jednakże po krótkiej rozmowie z d4rkym i znajomym zastanawiam się nad nową wersją. Czas pokaże jak to będzie wyglądało. Bo jeśli nadal rozmiary będą niezmienione, opaska będzie jak czopek, to wpakowany tam wyświetlacz na niewiele się zda.

   1. mozesz powiedzieć co to znaczy rozmiar jak czopek ? W zasadzie to miband jest idealnie skrojony na moja łape i w zupelnosci sprawdza sie jako posrednik osobom niedosłyszącym ;-)

    1. mozesz powiedzieć co to znaczy rozmiar jak czopek ?

     Wygląd „wkładu” przypomina czopka. Stąd porównanie urządzenia :).

     Jasne, jeśli chodzi o powiadomienia, to bardzo mi tego brakuje. Jednakże taki niedosyt jest z nim. Jeśli 2 będzie miał/o wyświetlacz z co najmniej godziną to zapewne kupię i zastąpi mi z powodzeniem zegarek. W przeciwnym razie podziękuję :). Wolę mieć coś na jednej ręce niż na obydwu (zegarek + opaska). Szczególnie w pracy.

 3. hehe takiego porównania jeszcze nie słyszałem :)

  ja osobiście nadal używam i sobię chwalę, ale nie mam znowu jakichś wygórowanych wymagań :)

 4. MiBand 1s sprzedane. Pozostaje MiBand z pierwszej generacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *